FAQ

P: Jak mogę zamówić zabezpieczenie Tuff Toe w niestandardowych miejscach?

Odp.: Zamówienia przyjmujemy mailowo na adres: kontakt@tufftoe.pl. W mailu proszę dokładnie opisać czego oczekujesz i załączyć wyraźne zdjęcia, abyśmy mogli zapoznać się z problemem. Pamiętaj, że praktycznie możemy spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

P: Skąd pochodzi Tuff Toe?

Odp.: Anaheim, CA 92807 USA. W Polsce siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ul. Radna 13.

P: Jakie są zasady dotyczące zwrotów?

Odp.: Przyjmujemy zwrot zakupionego Tuff Toe po uzgodnieniu tego poprzez e-mail: kontakt@tufftoe.pl w ciągu 14 dni od daty zakupu, z następującymi zastrzeżeniami:

P: Czy mogę zająć się sprzedażą/naprawą przy wykorzystaniu Tuff Toe w moim rejonie?

Odp.: Każdy może zająć się sprzedażą/naprawą z wykorzystaniem Tuff Toe. Napisz do nas na kontakt@tufftoe.pl w celu uzgodnienia warunków współpracy

P: Gdzie mogę znaleźć instrukcję aplikacji na papierze?

Odp.: Możesz wydrukować instrukcję dotyczące Tuff Toe, klikając tutaj

P: Czy Tuff Toe będzie się wiązać z samym sobą

Odp.: Tak. Wystarczy przeszlifować istniejącą aplikację, wytrzeć ją alkoholem lub innym rozpuszczalnikiem i ponownie nałożyć.

P: Co może być przyczyną tego, że w niektórych miejscach Tuff Toe nie przylega?

Odp.: Jest to zazwyczaj spowodowane brakiem „dobrego przygotowania powierzchni”. Aby nałożyć poprawnie, po prostu usuń nieutwardzoną część Tuff Toe i ponownie szlifuj obszar buta, na który chcesz nałożyć Tuff Toe i wyczyść rozpuszczalnikiem. Użyj innej końcówki mieszającej (zapewniamy w opakowaniu trzy) i nałóż 5-centymetrową linię Tuff Toe na papier, aby upewnić się, że strona A i B docierają do końcówki w tym samym czasie. Zastosuj Tuff Toe na szlifowanym obszarze to powinno wystarczyć aby aplikacja wyszła.

P: Mój but ma dziurę i widać stalowy nosek. Czy mogę to pokryć Tuff Toe?

Odp.: Tak. Trzeba przeszlifować papierem ściernym stal i skórzany czubek. Nałóż powłokę Tuff Toe tylko na odsłoniętą stalową część obu butów. Po założeniu końcówki miksera wyciśnij 5-centymetrową linię na papier, aby upewnić się, że A i B docierają do końcówki w tym samym czasie. Nałóż warstwę na przygotowany wcześniej czubek buta. Otrzymasz podwójną powłokę na wcześniej odsłoniętym obszarze stalowego czubka, gdzie najbardziej zużywasz swój but. Upewnij się, że zużyłeś cały Tuff Toe na jedną parę butów.

P: Czy Tuff Toe jest bezpieczny dla strażaków

Odp.: Tuff Toe przeszedł test topnienia zmodyfikowany NFPA 1971-07, 8.11. Oznacza to, że Tuff Toe nie topi się ani nie kapie przy temperaturze 500 stopni F (około 260 stopni C) pod wpływem temperatury w piecu przez 5 minut. Temperatura zapłonu dla utwardzonego Tuff Toe wynosi 742 stopni F (około 395 stopni C). Wiele strażaków w USA nosi Tuff Toe.

P: Czy Tuff Toe jest bezpieczny w kontakcie z elektrycznością?

Odp.: Tak Tuff Toe przeszedł NFPA 1971-2007, 8.32 i ASTM F2412, co oznacza, że Tuff Toe nie przewodzi prądu. Niektórzy używają Tuff Toe do izolowania okablowania.

P: Czy Tuff Toe jest wodoodporny?

Odp.: Tak. Wielu ludzi ma ulubione buty wędkarskie i zabezpiecza szwy butów. Tuff Toe przeszedł test penetracji NFPA 1901-07, 7.10.17. Woda nie jest w stanie przeniknąć.

P: Czy są inne sposoby wykorzystania Tuff Toe?

Odp.: Tuff Toe jest tak zaprojektowany aby był odporny na ścieranie, wodę i chemikalia. Chociaż nie możemy zagwarantować skuteczności, niektórzy używają Tuff Toe jako kleju, uszczelniacza, naprawy gumowej, naprawy skóry, tapicerki, naprawy bagaży, naprawy zderzaków, izolacji przewodów, naprawy opon i wielu, wielu innych zastosowań, których tutaj nie wymieniliśmy