O nas

Jedynym sposobem na stworzenie firmy, która prowadzi działalność na całym świecie, jest liczna rzesza zadowolonych klientów. Firma ciężko pracowała nad tym, aby opracować najbardziej trwałą formułę ochrony wszelkiego rodzaju butów na rynku.

Tuff Toe v2 dedykowany obuwiu sportowemu i butom roboczym oferuje zupełnie nową formułę stworzoną dla najbardziej wymagających klientów w celu ochrony butów najlepszych marek. To zabezpieczenie potraja żywotność butów każdego rodzaju, niezależnie od ich zastosowania.

Firma Tuff Toe ™ Inc. rozpoczęła działalność w połowie lat 70. XX wieku. Obecnie jest największym producentem zabezpieczeń butów na świecie. Jest wierna wypracowanej biznesowej zasadzie: gdy masz do czynienia z klientami, niezależnie od tego, czy jest to Nike, drużyna piłkarska, czy zwykły facet, który jest przyzwyczajony do swoich butów – każdy jest najważniejszy!

Tuff Toe Sports to absolutnie najlepsza ochrona butów na rynku.

Dziś Tuff Toe ™ jest używany m.in. przez 100% drużyn Major League Baseball, większości bejsbolistów i miotaczy softballu. Liga Baseballowa, wiele drużyn baseballowych i softballowych w Stanach Zjednoczonych, a także drużyny olimpijskie używa Tuff Toe ™.

Możesz mieć pewność, że kupując Tuff Toe ™, kupujesz najlepszy produkt do ochrony butów na rynku!

Doskonała obsługa klienta jest podstawą naszego sukcesu!

Misja

Celem firmy jest dostarczanie najlepszych produktów w bardzo konkurencyjnej cenie w odpowiednim czasie, dążąc do pełnej satysfakcji klienta. Cieszymy się, że posiadamy kolejny produkt dla mechaników, dekarzy, murarzy, hydraulików, spawaczy, górników i robotników budowlanych.

Poleć nas znajomemu, napisz na kontakt@tufftoe.pl i opisz, jak chciałbyś zabezpieczyć swoje buty, a my to zrobimy.