Sposoby aplikacji

Nie ma na świecie ludzi, którzy ścierają buty w identyczny sposób, istnieją tylko tacy, którzy ścierają buty w bardzo podobny sposób.

Aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju aplikacji Tuff Toe potrzebujesz, spójrz na swoje czubki butów i zobacz, gdzie są głównie ślady zużycia. Następnie zapoznaj się z niestandardowymi wzorami, które oferujemy i wybierz, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni.

Wzory aplikacji Tuff Toe:

1. Aplikacja standardowa

2. Aplikacja standardowa + Hot Spot

3. Odwrócona aplikacja

4. Poszerzona aplikacja

5. Poszerzona aplikacja + pięta

#1. Aplikacja Standardowa

(Zdjęcie: Standardowa aplikacja dla czubka buta sportowego)

Jak sprawdzić, czy standardowa aplikacja jest dla Ciebie odpowiednia?

Spójrz na buty, jeśli główne ślady zużycia znajdują się na czubku buta od strony dużego palca i nie wykraczają poza długość dużego palca, to ten wzór będzie dla Ciebie odpowiedni.

# 2. Aplikacja standardowa + Hot Spot

Hot Spot są dodawane dla tych, których punkty ścierania oprócz czubka buta znajdują się jeszcze w innym miejscu.

Jak sprawdzić, czy Standard + Hot Spot jest właśnie dla Ciebie?

Jeśli spełniasz kryteria standardowej aplikacji, ale nadal będziesz mieć ślady ścierania w innych miejscach.

# 3. Odwrócona aplikacja

Odwrócona aplikacja to po prostu zastosowanie wzoru aplikacyjnego od zewnętrznej strony buta. Aplikacja obejmuje obszar od zewnętrznej strony dużego palca do małego palca (w przybliżeniu).

Jak sprawdzić, czy odwrócona aplikacja jest dla Ciebie odpowiednia?

Zazwyczaj spotyka się ją u zawodników baseballu, którzy wywijają stopę na zewnątrz. Odwrócona aplikacja jest niezwykle rzadka.

# 4. Poszerzona aplikacja

Poszerzona aplikacja obejmuje oprócz standardowego obszaru pokrycia również środkowy obszar buta.

Ponieważ to pokrycie obejmuje punkt zginania buta, materiał może się wydłużyć, a Tuff Toe może oderwać się od części buta. Nie mamy gwarancji, że but ma przedłużony profil palców, ale niektórzy z was tego potrzebują …

Jak się dowiedzieć, czy poszerzona aplikacja jest dla Ciebie odpowiednia?

Jeśli zużywasz większą część wewnętrznej części butów od strony dużego palca to potrzebujesz większej ochrony niż standardowa.

# 5. Poszerzona aplikacja + pięta

Niektórzy z Was, potrzebują jeszcze większego zabezpieczenia. Dlatego oferujemy poszerzoną aplikacja + pięta, która obejmuje wewnętrzną część pięty poniżej kostki. Ponieważ to pokrycie obejmuje punkt zginania buta, coś może się wydłużyć, a Tuff Toe może oderwać się od buta.

Ważna Informacja!!!

Wszystkie wzory zawierają 2 warstwy ochronne Tuff Toe:
Warstwa 1: warstwa podstawowa.

Używamy sztywniejszej, trwalszej formuły No Sag Tuff Toe, aby chronić najcieńsze powierzchnie buta, w miejscach gdzie łączy się podeszwa z wierzchem buta.

Warstwa 2: warstwa elastyczna.

Tuff Toe Flex zapewni ochronę butom przed przedwczesnym zużyciem i uszkodzeniem, a także pęknięciem w miejscu zginania się przy ruchach stóp.

Jeśli nie wiesz jaki rodzja aplikacji jest dla Ciebie odpowiedni, zróc zdjęcia swoich butów i wyślij je do nas na adres kontakt@tufftoe.pl , a my pomożemy Ci wybrać najlepszy wzór.

Jeśli zamierzasz zastosować Tuff Toe sam i chcesz zobaczyć, jak wykonać te wzory aplikacji, przejdź do strony z instrukcjami, aby zobaczyć, jak je wykonujemy.